ÇİFTLİKLER

Ettat Et, ikisi Bursa'da biri Balıkesir'de olmak üzere besilik ve kasaplık hayvanları barındırdığı 3 ayrı çiftlik işletmektedir.

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde yer alan çiftlikte büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştirmekteyiz. Çiftlik, özellikle kurban dönemlerinde canlı hayvan pazarı olarak da halkın hizmetine sunulmaktadır.

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde ve Balıkesir'in Susurluk ilçesinde bulunan çiftliklerimizde büyük baş hayvan yetiştirilmektedir.

Çiftliklerimizde dünyadaki ve ülkemizdeki hayvan ırklarının en kalitelileri bulunmaktadır. Dünyanın en iyi kalitede et ırkları çiftliğimizde en iyi koşullarda özenle yetiştirilmekte ve mühendislerimiz tarafından %100 doğal bir şekilde hazırlanan özel yemlerle beslenmektedir. Uzman veteriner hekimi kadromuz tarafından tüm hayvanlarımız titizlikle kontrol edilmekte ve böylece tüketicilerimize en kaliteli, lezzetli ve doğal et ürünlerinin ulaşması sağlanmaktadır.

Ettat Et, tüm çiftliklerinde hayvan hakları ve refahına en üst düzeyde hassasiyet gösteren bir anlayışla hareket etmektedir.