Üretim tesisiyle entegre olan kesimhanede kesilen hayvanlar, 24-36 saat içerisinde kademeli soğutma tekniği ile 2-4°C 'ye soğutulur. Küçükbaş karkaslar doğrudan, büyükbaş karkaslar ise çeyrekleme işleminden geçirilerek hammadde soğuk muhafaza deposuna alınır. Üretim planına uygun olarak karkaslar et parçalama hatlarına sevk edilir.

Uzman ve deneyimli kasap personelimiz tarafından özenle parçalanan etler, otomatize edilmiş konveyörler aracılığıyla bir sonraki aşamaya geçer. Burada kemik ayırma, trimleme gibi ek işlemlere tabi tutulup cinslerine göre ayrılarak modern vakumlama makinelerine gönderilir. Endüstriyel tüketim için vakumlama teknolojisiyle paketlenen etlere raf ömrü kazandırılır. Daha sonra etiketlenip kolilenerek 4°C 'deki ürün sevk deposuna gönderilir.

Parçalanan ve ön işlemden geçen etlerin bir kısmı, özellikle perakende tüketime yönelik ürünlerin üretildiği modifiye atmosfer paketleme bölümüne alınır. En yoğun hijyen ve sanitasyon uygulamaları altındaki bölümde, hem personel hem de modern ekipmanlar tarafından çeşitli işlemlerden geçirilen parça etler, kıyma, kuşbaşı, köfte gibi hazır ürünlere dönüştürülür. Daha sonra insan sağlığına uygun koruyucu bir teknoloji ile paketlenerek 9 gün raf ömrüne sahip tabak ambalajlar halinde kolilenir. Satış noktalarına ulaştırılmak üzere ürün sevk deposunda 4°C 'de muhafazaya alınır.